Публікується в Гадячі з 1906 року
«Бажання ясне — мислити, творити, живиться силою думок цілючих і правду й боротьбу благословити!»
Олена Пчілка
0
( 1000 )
Субота, 20 Липня 2024 року
Ціль: 100000 грн
Зібрано: 100999 грн
завершено
Ціль: 100000 грн
завершено
Зібрано 100999 грн
0%
101 %
Пожертв: 10

Збір для 58 бригади 2

Оголошуємо збір на три комплекти Starlink з абонплатою на 6 місяців для трьох центрів реабілітації дітей на Сумщині. Заклади розраховані на підтримку 50 дітей у кожному, наша ціль — забезпечити безперебійний інтернет в умовах війни, аби діти могли навчатися онлайн, а працівники вчасно отримувати актуальні новини для координації зокрема в умовах блекауту чи можливих евакуацій.

Дякуємо за підтримку. Збір завершено! Після реалізації проєкта опублікуємо звістку щодо реалізації проєкту.

Оголошуємо збір на три комплекти Starlink з абонплатою на 6 місяців для трьох центрів реабілітації дітей на Сумщині. Заклади розраховані на підтримку 50 дітей у кожному, наша ціль — забезпечити безперебійний інтернет в умовах війни, аби діти могли навчатися онлайн, а працівники вчасно отримувати актуальні новини для координації зокрема в умовах блекауту чи можливих евакуацій. Три центри будуть забезпечені комплектами з оплатою на 6 місяців:
  • Хоружівський центр соціально-психологічної реабілітації дітей області (село Хоружівка)
  • Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей (місто Шостка)
  • Сумський центр соціально-психологічної реабілітації дітей області (місто Суми)
Також у межах цієї ініціативи ми встановимо у центрах блоки безперебійної подачі живлення, щоб супутникові комплекти працювали в умовах відключення світла. Всі центри також додатково обладнані генераторами, тому в разі тривалих відключень працівники зможуть забезпечити роботу Starlink.

Платформа здійснює свою діяльність під наглядом редакції, яка пильно береже культурну спадщину та ідентичність нашого рідного краю. Фінансування проєктів забезпечується внесками та щедрою безповоротною фінансовою підтримкою від наших великодушних читачів.

Кожен внесок стає важливим кроком у реалізації наших спільних ідей. Важливо зазначити, що кошти, внесені учасниками, які віддадуть свою підтримку для втілення конкретного проєкту, не повертаються. Це свідомий внесок у творення чогось значущого та відмінного.

Після успішної реалізації проєкту ми з радістю ділимося результатами та досягненнями нашої спільноти на веб-сайті. Це є не лише виявом вдячності наших підтримувачів, але й можливістю відзначити вагомий внесок кожного, хто приєднався до нашої місії. Разом ми творимо історію та сприяємо розвитку нашого рідного краю.

Збір для проєкту: Збір для 58 бригади 2

Cума пожертви в грн *
Показати ваше ім'я в списку пожертв? *
Ім'я