Публікується в Гадячі з 1906 року
«Бажання ясне — мислити, творити, живиться силою думок цілючих і правду й боротьбу благословити!»
Олена Пчілка
0
( 1000 )
Субота, 20 Липня 2024 року
Чергова освітня перемога молоді Гадяччини
Чергова освітня перемога молоді Гадяччини

Чергова освітня перемога молоді Гадяччини

Про талановиту молодь у «Гадяцькому вищому професійному аграрному училищі»

У Державному навчальному закладі «Гадяцьке вище професійне аграрне училище» навчаються талановиті й обдаровані юнаки та дівчата, які постійно беруть участь у різноманітних конкурсах і змаганнях. Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Полтавській області з метою популяризації впровадження в освітній процес STEM-освіти три роки поспіль влаштовує захист STEM-проєктів. Цього року загальна тема мала назву «STEMимо: професію здобуваємо і про довкілля дбаємо».

Творча група у складі здобувачів освіти Саєнка Антона, Приступи Дмитра, Кучука Артема та керівників – викладача фізики Бондаренко Тетяни Анатоліївни, викладача спецпредметів Кльокти Олександра Івановича, майстра виробничого навчання Вошунка Ігоря Сергійовича взяла участь у розробці та захисті проєкту «Шлях довжиною майже у 200 років». Вони дослідили історію створення електричних двигунів та електромобілів, здійснили порівняльну характеристику ДВЗ й електричних двигунів, акцентували увагу на використанні набутих знань і навичок у житті та майбутній професійній діяльності, а також на збереженні екології.

Використовуючи сучасне обладнання – набір приладів від ElizLabs, цифровий вимірювальний комп'ютерний комплекс Einstain, – юнаки вивчили будову та принципи дії електричного двигуна постійного струму і дослідили його роботу. Родзинкою проєкту стало створення власної моделі електричного двигуна. Оскільки хлопці здобувають професію «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування. Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва. Водій автотранспортних засобів», то їм вдалося виготовити робочу міні-модель електричного трактора.

12 грудня 2023 року в онлайн-форматі відбувся захист робіт, де здобувачі освіти ЗП(ПТ)О Полтавської області представили 21 проєкт. Команда ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ» посіла перше місце. Експерти високо оцінили проявлену креативність, творчість, винахідливість, а також патріотичне спрямування відеоролика. На початку січня переможці отримали свої дипломи, які розмістили на почесному місці у навчальному закладі. Вітаємо команду переможців!

Відеопрезентацію роботи можна переглянути за цим QR-кодом.

Автор статті

Зробіть онлайн-передплату друкованої версії газети "Рідний край. Газета Гадяцького земства" та підтримайте нашу редакцію

Стрічка звісток

Газета
Недовіс Олександр
Газета
Дейна Ганна
Орлова Ірина