Публікується в Гадячі з 1906 року
«Бажання ясне — мислити, творити, живиться силою думок цілючих і правду й боротьбу благословити!»
Олена Пчілка
0
( 1000 )
Середа, 29 Травня 2024 року
РЕЦЕПТ МІСЯЦЯ
РЕЦЕПТ МІСЯЦЯ

РЕЦЕПТ МІСЯЦЯ

Автор: Олена Мальчуженко

Багатьом з нас відомі слова дитячого віршика:

Ходить гарбуз по городу,

Питається свого роду:

«Ой, чи живі, чи здорові

Всі родичі гарбузові?»

Та  говоритиму я, звісно, з вами не про літературу, а про самого гарбуза; розкажу вам деякі цікаві факти про видного пана з наших городів.

Гарбуз походить з Південної Америки. У Мексиці відомий за 3000  років до н.е.  Із американського континенту він був завезений у Європу. Уже в 1697році, коли Шарль Перо написав свою відому казку про Попелюшку, гарбуз став «гостем» у кожній домівці. Гарбуз був їжею худоби, бідняків; знать цінувала його як ліки, військові  - як мастильні матеріали для технічних засобів. Цьому свідченням є записи, у яких говориться, що1773 року імператриця Австрії, Богемії та Угорщини Марія – Тереза наказала, щоб олію з насіння гарбуза постачали в аптеки для виробництва мазей і пластирів.

В Україні гарбуз з`явився приблизно в ХVIстолітті, прижився, освоївся, сподобався, оскільки не потребував особливого догляду, довго зберігався та давав щедрий урожай.

Корисність овоча значна. Гарбуз на 90% складається з води і має високий вміст бета – каротину. Також він насичений натрієм і калієм, що потрібно для підтримки м`язів у тонусі та регулюванні балансу води в організмі. Поєднання вітамінів в гарбузі (  ,  ) захищає організм від шкідливої дії довкілля, а клітини – від ракового переродження.

«Дати гарбуза» - так кажуть, коли дівчина відмовляє сватам, адже дівчата таки справді колись небажаним сватам давили красивенького гарбуза. « Гарбузову» символіку відмовин дослідники мотивують тим, що здавна відома заспокійлива дія гарбуза на  людський організм. Мабуть юнак, якому судився гарбуз , вимушений був пригоститися ним, заспокоїтися і втратити інтерес до дівчини.

Індіанці смажили скибочки гарбуза на багатті, а зі смужок в`яленого гарбуза робили килими ( !!!!! ). Багато народів у їжу вживають і гарбузові квіти.

Недарма я так люблю цей красивенний овоч і щедро годую ним свою сім`ю. То ж тримайте рецепт.

Гарбуз, запечений у сметані.

Інгрідієнти: гарний гарбуз, вершкове масло, борошно, рідка сметана, цукор, сіль, кориця. Все додавайте по вашому смаку.

Приготування: ріжемо гарбуз шматочками приблизно 2 см,викладаємо в миску та присипаємо борошном. Гарно перемішуємо, щоб покрити всі шматочки рівномірно. Розігріваємо сковорідку, розтоплюємо масло, обсмажуємо гарбуз до приємного кольору. Викладаємо в каструлю з товстим дном шарами посипаємо цукром та трохи присолюємо. Заливаємо рідкою сметаною поки не покриється гарбуз повністю. Ставимо у духовку, нагріту до   на тридцять хвилин. Виймаємо, викладаємо на тарілку і за смаком посипаємо корицею. Ось і маєте смакоту на столі і захоплений погляд чоловіка! Смачного!

Автор статті

Зробіть онлайн-передплату друкованої версії газети "Рідний край. Газета Гадяцького земства" та підтримайте нашу редакцію

Стрічка звісток

Страшко Надія
Ященко Валентина
Дейна Ганна
Новікова Світлана
Новікова Світлана
Новікова Світлана