Публікується в Гадячі з 1906 року
«Бажання ясне — мислити, творити, живиться силою думок цілючих і правду й боротьбу благословити!»
Олена Пчілка
0
( 1000 )
Понеділок, 17 Червня 2024 року
Творчий вечір відомого композитора Гадяччини
Творчий вечір відомого композитора Гадяччини

Творчий вечір відомого композитора Гадяччини

Нещодавно в актовій залі Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського відбувся творчий вечір самодіяльного композитора, концертмейстера коледжу Володимира Близнюка.

Начальниця відділу культури і туризму Гадяцької міської ради Лариса Труш розпочала концерт піснею «Моя Гадячина» на вірш Світлани Павлюченко.

Талановитий композитор поклав на музику не один десяток віршів відомих поетів Гадяччини. Тож на концерті звучали пісні на слова Олександра Недовіса та Світлани Павлюченко. Глядачі насолодилися ними у виконанні Валерії Лисенко, Зоряни Потапової, Яна Назаренка, Владислава Верхоланцева, Юлії Семичасної та Анюти Грицан. Номери доповнювалися танцювальним супроводом від студентів хореографічного відділу коледжу.

Тепло приймали глядачі пісні у виконанні автора мелодій. Своїми невимушеними танцями вони підтримали Володимира Івановича і, як він сам зізнався, подарували цим неабияке задоволення.

Присутній на вечорі давній друг Володимира Івановича, поет, автор і видавець альманаху «Мистецьке гроно» Олександр Недовіс розповів про видання, закликав студентів не соромитись і подавати свої твори до цього альманаху. А директор коледжу Анатолій Насменчук поділився цікавими спогадами про студентські роки, коли навчався разом із Володимиром Близнюком.

Композитор висловив щиру вдячність глядачам за підтримку, дирекції коледжу за допомогу в організації та проведенні заходу. А також Збройним Силам України за можливість жити, творити і влаштовувати такі творчі вечори.

Автор статті

Зробіть онлайн-передплату друкованої версії газети "Рідний край. Газета Гадяцького земства" та підтримайте нашу редакцію

Стрічка звісток

Газета
Кобізька Юлія
Зигун Зоя
Недовіс Людмила
Пинчук Віталіна
П. Яківець
Газета