Публікується в Гадячі з 1906 року
«Бажання ясне — мислити, творити, живиться силою думок цілючих і правду й боротьбу благословити!»
Олена Пчілка
0
( 1000 )
Субота, 20 Липня 2024 року
З Днем батька!
З Днем батька!

З Днем батька!

Щороку у третю неділю літа в Україні відзначають День батька, яке цьогоріч припадає на 16 червня. Ідея святкування Дня батька в Україні з’явилась ще у 2006 році. І лише у 2019 свято отримало статус офіційного. На батьках, у особі мами і тата, рівнозначно лежить відповідальність за виховання дитини. І стереотипно думати, що ніжність і ласку прививає лише мама, а сміливість та рішучість – батько.

Саме про роль тата у житті людини ми поспілкувалися із нашим захисником Антоном Шульгою, адже його любов і повагу до батька можна відчути, просто гортаючи сторінки його соціальних мереж.

— Антоне, батько і мати: на вашу думку, це рівнозначні дійові особи у житі людини?
" Так, для мене рівнозначні. Просто до когось за порадою, а до когось – пожалітись (сміється – прим. авт.) "
— Продовжіть думку. Для мене батько - це …
" Для мене батько це завжди приклад в роботі, принциповсті та патріотизмі. З самого дитинства я знав що для того, щоб щось купити я мав працювати. Тож після уроків я завжди йшов у офіс батька, заправляв картриджі і розносив по різних організаціях. Літні канікули переважно теж проводив на роботі, бо мав заробляти кошти на свої потреби. Ще батько прививав мені патріотизм з дитинства. У 2004 році коли мені було 11 років я вже бував на Майдані. На Революції гідності теж починав з батьком. Після чого я постійно був в епіцентрі українських подій, а він завжди підтримував і прикривав, щоб мама не знала де я і що роблю. А коли почалась АТО, ми з товаришем хотіли також йти служити, але батько переконав, щоб я все ж таки закінчив навчання в університеті, а він пішов. Ну і 24 лютого 2022 року батько пішов теж відразу, не вагаючись. А зараз і я ним, працюємо разом. "
— Чи варто відзначати такі свята як День батька, День мами, День сім"ї?
" Я особисто не приділяю увагу цим святам, адже я кожен день на зв’язку з рідними і часто бачусь. Для мене день сім’ї - це кожен день. "
— На завершення, я б хотіла, щоб у особі свого батька ви привітали усіх батьків України.
" Батьку, вітаю зі святом! Дякую за всі знання та характер. Бажаю міцного здоров’я і щоб поруч завжди були тільки вірні люди. І звичайно - скорішої перемоги! "

Автор статті

Зробіть онлайн-передплату друкованої версії газети "Рідний край. Газета Гадяцького земства" та підтримайте нашу редакцію

Стрічка звісток

Газета
Недовіс Олександр
Газета
Дейна Ганна
Орлова Ірина