Публікується в Гадячі з 1906 року
«Бажання ясне — мислити, творити, живиться силою думок цілючих і правду й боротьбу благословити!»
Олена Пчілка
0
( 1000 )
Середа, 17 Квітня 2024 року
Закупівлі Гадяцької міської рад
Закупівлі Гадяцької міської рад

Закупівлі Гадяцької міської рад

Prozorro

Продовження історії з пальним та нові закупівлі Гадяцької міської ради

Ми продовжуємо відслідковувати публічні закупівлі місцевої влади колишнього Гадяцького району. У минулому номері ми почали аналізувати тендери Гадяцької ТГ. Тоді залишилася незавершена закупівля, але цього разу ми повернемося до неї та знайдемо інші, не менш цікаві.

Але для початку потрібно нагадати, як і де відбуваються публічні закупівлі.

Процедура подання тендеру

Prozorro — це електронна платформа, яка об’єднує понад 35 тисяч державних і комунальних органів влади та підприємств (замовники товарів, робіт та послуг) та близько 250 тисяч комерційних компаній (постачальників).

Замовники оприлюднюють оголошення про проведення закупівель в системі Prozorro, а постачальники надають свої комерційні пропозиції. Публікація оголошення та подання пропозицій здійснюється через електронні майданчики, авторизовані системою Prozorro. Далі відбувається електронний аукціон, у якому беруть участь всі постачальники, що подали свої пропозиції.

Бензин за майже мільйон: продовження історії

Виконавчий комітет Гадяцької міської ради зареєстрував тендер для постачання бензину та дизельного пального. Очікувана вартість такої закупівлі становила 910 тисяч гривень.

Нарешті, 30 січня аукціон завершився та був обраний переможець. Бензин для посадовців Гадяча буде постачати ТОВ "БВС РИТЕЙЛ", а його фінальна грошова ставка склала 796 775 гривень.

6 лютого опублікували підписаний договір. Компанія буде постачати бензин А-95 за ціною 45,53 грн/л, що значно нижче ринкової ціни, за такою ж вартістю буде й дизельне пальне.

Міська рада зможе використовувати 2 заправні станції BVS у місті Гадяч, щоб заправити автомобілі, а компанія отримає гроші після формування видаткової накладної протягом 10 днів.

Більше крісел

Як і минулого разу, ми не могли оминути «свіженький» тендер із закупівель крісел. Тоді найдорожче крісло коштувало 7350 гривень, і можна було б подумати, що це буде мегакомфортне сидіння за такі гроші, але 19 лютого виконавчий комітет Гадяцької міської ради провів ще одну закупівлю.

Незмінний ФОП Минка Олександр Михайлович знову постачить у міську раду крісла поворотні. Всього планують отримати 2 крісла. Ціна одного 4450 грн, а другого – 13400 гривень.

Нам стало цікаво, як може виглядати крісло за таку ціну, а оскільки бренд сидіння не вказаний, то орієнтувалися лише на вартість. В різних інтернет-магазинах знаходимо лише «крісло керівника», яке коштує понад 13 тисяч. Сподіваємося, що воно буде комфортним.

Всього на цей тендер з бюджету виділять 17850 гривень.

Взуття для військових

6 лютого виконавчий комітет міської ради уклав договір про постачання тактичного взуття, а саме напівберців тактичних зимових. Всього влада хоче закупити 16 пар,  розраховуючи на 59 200 гривень.

Переможцем аукціону, як і єдиним учасником стало ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРОТЕЯ2000». Що це за підприємство? У сервісі YouControl  ТОВ зареєстроване 23 листопада 2023 року, а уповноваженою особою є Ясецький Віталій В'ячеславович. Підприємство займається неспеціалізованою оптовою торгівлею та розташоване в Харкові. З моменту заснування брало участь у 26 тендерах і всі вони пов’язані з наданням військового спорядження.

Згідно з умовами договору, постачальник надасть 16 пар взуття, кожна з яких коштуватиме 3700 гривень. Ми вирішили перевірити, скільки буде коштувати така позиція в інтернеті. Оскільки бренд напівберців не зазначений, то брали середню ціну в різних онлайн-магазинах.

Переглянувши різні пропозиції, можемо сказати, що середня вартість однієї пари взуття становить близько 3000 грн. Сподіваємося, що тактичні напівберці, закуплені за таким прайсом – справді якісні.

 

Журналісти продовжать відслідковувати поточні закупівлі громад та аналізувати їх детальніше

Автор статті

Стрічка звісток

Ковальов Віталій
Новікова Світлана
Новікова Світлана
Пинчук Віталіна
Газета