Публікується в Гадячі з 1906 року
«Бажання ясне — мислити, творити, живиться силою думок цілючих і правду й боротьбу благословити!»
Олена Пчілка
0
( 1000 )

«Яке щастя – ходити вулицями рідного міста і спокійно дихати»

Історія молодого Героя!

Зигун Зоя

14 березня в Україні вшановуються добровольці - люди, які не були військовими за професією, але в критичний для держави момент без повісток чи примусу, добровільно «поставили на паузу» своє попереднє життя й взяли до рук зброю, щоб захистити країну.

Новікова Світлана

Або історія військово-волонтерської родини із Рашівки, які люблять Україну понад усе.

Зигун Зоя

Спогади про Віталія Іванова, полеглого захисника із Веприка

Новікова Світлана

Писати про хороших людей – завжди приємно. А про тих, кому вдячний – ще й завжди хочеться. Так народилася рубрика «Боронимо рідний край». Історії про тих, хто своїми діями наближає нашу перемогу. Це наші незламні захисники і захисниці, волонтери, медики й інші небайдужі, які захищають, відстоюють, оберігають, допомагають, зігрівають. Прагнемо, аби кожне ім'я було відомим, кожен вчинок пам'ятали.

Зигун Зоя

Пам'ятайте про Крути!

Новікова Світлана
Зигун Зоя

24-річний Станіслав Ляшенко мав отримати диплом юриста 25 лютого 2022 року. Натомість через два місяці після повномасштабного вторгнення пішов на фронт і став командиром зв’язківців. Наші журналісти рік тому вже брали коротке інтерв’ю у Станіслава під час волонтерської поїздки на Схід. А зараз воїн відновлюється після поранень, і у нас з’явилася нагода поговорити з ним про його бойовий досвід та чим мріє зайнятися у цивільному житті після перемоги.

Новікова Світлана

Історія незламної дружини гадяцького захисника

Зигун Зоя