Публікується в Гадячі з 1906 року
«Бажання ясне — мислити, творити, живиться силою думок цілючих і правду й боротьбу благословити!»
Олена Пчілка
0
( 1000 )

Рубрика 

Пам'ятна монета

За повідомленням офіційної ФБ сторінки НБУ

Газета

В Україні регулярно здійснюють різні публічні закупівлі. Серед переліку придбаного і найпростіша канцелярія, і масштабні оборонні закупівлі. Все це здійснюється на платформі Prozorro, адже саме там проводиться контроль за використанням бюджетних коштів. Все прозоро для громадськості. Раніше, ми писали про те, що купляли громади колишнього Гадяцького району. Зокрема, досліджували закупівлі Гадяцької, Великобудищанської та Лютенських громад. Цього разу ми з’ясовували, що закуповує Краснолуцька громада

Газета

Відбулася презентація 17-го випуску літературно-краєзнавчого альманаху «Мистецьке гроно» присвяченого 175-ій річниці від дня народження української письменниці, меценатки, перекладачки, етнографки, фольклористки, публіцистки, громадської діячки, нашої землячки Олени Пчілки.

Газета

У Гадячі запустили проєкт «Стріткод: історія на кожному кроці», завдяки якому гадячани і гадячанки зможуть більше дізнатися про відомих історичних постатей.

Газета

Щороку у третю неділю літа в Україні відзначають День батька, яке цьогоріч припадає на 16 червня. Ідея святкування Дня батька в Україні з’явилась ще у 2006 році. І лише у 2019 свято отримало статус офіційного. На батьках, у особі мами і тата, рівнозначно лежить відповідальність за виховання дитини. І стереотипно думати, що ніжність і ласку прививає лише мама, а сміливість та рішучість – батько.

Газета
Газета
Газета

Про талановиту молодь у «Гадяцькому вищому професійному аграрному училищі»

Зигун Зоя

Щодня держава оголошує тисячі тендерів на закупівлю продуктів харчування, офісної техніки, громадського транспорту, будівельних матеріалів, ліків, медичного обладнання, ІТ-систем і багато-багато іншого. Щороку з державного та місцевих бюджетів витрачаються мільярди гривень на те, щоб українцям було де навчатися, лікуватися та мандрувати. У будь-якій країні публічні закупівлі – це величезний ринок та величезна відповідальність для держави. Ми вирішили дослідити, що закуповує місцева влада колишнього Гадяцького району та за які тендери змагається бізнес.

Газета