Публікується в Гадячі з 1906 року
«Бажання ясне — мислити, творити, живиться силою думок цілючих і правду й боротьбу благословити!»
Олена Пчілка
0
( 1000 )

Тег 

Леся Українка і гастрономія: З листів та спогадів дізнайтеся про її смаки! Що їла в дитинстві, які страви любила та чим ласувала за кордоном.

Галина Пилипенко

Аналіз участі США у глобальних конфліктах: чому країна, яка позиціонує себе як захисник демократії, часто грає протилежну роль?

Надія Страшко

Перша історія триптиха «Мати-Донька» розповідає про богинь Деметру й Кору-Прозерпіну та сакральний сенс хліба для людства

Інна Черкесова

Родина Марульових пережила випробування війною, втратами й змінами епох. Дізнайтеся продовження їхньої неймовірної історії.

Вікторія Громова

Тарас Шевченко залишається символом незламності: його «Кобзар» читають на фронті, а його рядки – це зброя українських воїнів.

Марія Левковська

Родина Марульових залишила свій слід в історії Гадяча. Їхня спадщина та величний собор досі є символами міста.

Вікторія Громова

Іван Мазепа – герой чи зрадник? Аналізуємо шість головних міфів, які російська пропаганда використовує вже понад 300 років.

Ганна Сапожнікова

Як шабля Івана Мазепи стала частиною тріумфу Олександра Усика та що означає цей жест для української історії та культурної дипломатії?

Світлана Новікова

Вже три роки триває повномасштабне вторгнення. Як українці змінюються під впливом війни, які виклики та перемоги нас чекають?

Надія Страшко

Сарський рушник є витвором мистецтва, який зберігає пам’ять про майстринь села Сари, їхні перемоги та трагедії під час голодомору 1933 року

Ганна Дейна