Публікується в Гадячі з 1906 року
«Бажання ясне — мислити, творити, живиться силою думок цілючих і правду й боротьбу благословити!»
Олена Пчілка
0
( 1000 )

Тег 

Думки з фронту

Сильний і сміливий Костянтин пише сильні і потужні вірші. Пропонуємо і вам ознайомитися з частиною творчості українського захисника.

Газета

В Україні регулярно здійснюють різні публічні закупівлі. Серед переліку придбаного і найпростіша канцелярія, і масштабні оборонні закупівлі. Все це здійснюється на платформі Prozorro, адже саме там проводиться контроль за використанням бюджетних коштів. Все прозоро для громадськості. Раніше, ми писали про те, що купляли громади колишнього Гадяцького району. Зокрема, досліджували закупівлі Гадяцької, Великобудищанської та Лютенських громад. Цього разу ми з’ясовували, що закуповує Краснолуцька громада

Газета

Історичні відомості про наш край

Дейна Ганна

Зліва направо: Галина Темченко, Валентина Гайдук.

Газета

У травні ми вшановували працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження. Друкарська справа на Гадяччині зародилася в XIX ст. минулого тисячоліття. Перша газета Гадяцького земства була надрукована у Гадячі в 1906 році. Відтоді й ведеться літочислення гадяцького видавництва, а паралельно з ним і історія газети, адже вони тісно пов'язані і відображають розвиток одне одного ось уже понад 100 років. Сьогодні, пропонуємо вам другу частину спогадів Катерини Ходикіної (дівоче прізвище Грицина), робітниці набірного цеху гадяцької друкарні з 1940 року. Стиль написання та авторську мову збережено.

Газета

20 травня ми відзначаємо Всесвітній День травматолога. В цей день ми особливо вшановуємо лікарів, які нині виборюють здоров'я та життя для всіх тих, хто виборює право на вільне існування у незалежній країні. Вони рятують захисників та захисниць, “ремонтують” їхні тіла після боїв з ворогом, жертовно служать у цей надважкий час справі збереження людського життя. Цими спогадами про видатного гадяцького лікаря-хірурга Василя Лукича Сулімовського ми хочемо подякувати всім лікарям, які стоять пліч-о-пліч з військовими у порятунку життів українців.

П. Яківець

Історія роду та життя предків завжди цікавила нащадків. Зараз вирушати в минуле в пошуках древніх сімейних таємниць стало дуже модним. Люди навперебій складають родоводи,»вирощують» генеалогічні дерева. Одні подовгу «зависають» в архівах, інші шукають предків в Інтернеті, треті замовляють послугу у спеціалістів. Так як же найкраще змахнути пил віків?

Новікова Світлана
Дейна Ганна

Або історія військово-волонтерської родини із Рашівки, які люблять Україну понад усе.

Зигун Зоя

3 лютого виповнилося 160 років з дня народження поета, драматурга і перекладача Володимира Самійленка

Дорогань Галина