Публікується в Гадячі з 1906 року
«Бажання ясне — мислити, творити, живиться силою думок цілючих і правду й боротьбу благословити!»
Олена Пчілка
0
( 1000 )
Середа, 29 Травня 2024 року

Відродження газети

Це була наша відповідь на російську агресію, на бажання росії знищити нас, як націю.
Відродимо газету Олени Пчілки — значить переможемо у цій війні!
Саме так сказала собі група Гадячан на початку широкомасштабної війни з росією, земляків Олени Пчілки, коли вирішила відродити газету, у якій легендарна українка протягом 1917-1918 років працювала редакторкою.
Це була наша відповідь на російську агресію, на бажання росії знищити нас, як націю.
Презентація відновленї газети відбулася 16 листопада 2022 в Гадяцькій бібліотеці для дітей
«Рідний край. Газета Гадяцького земства»
Саме під такою назвою вона видавалася за часів УНР, коли гостро стояло питання існування української державності. А тепер, газета поновлює свою роботу на хвилі спротиву агресору. Це видається символічним.
Презентація відновленї газети відбулася 16 листопада 2022 в Гадяцькій бібліотеці для дітей
Документальний фільм Світлани Новікової та Олександра Гриня
ДОРОГА НА СХІД
Журналісти газети регулярно відвідують зону бойових дій, пишуть про захисників та волонтерів Гадяччини, шпальти газети служать каналом комунікації між мешканцями громади та місцевими органами влади (ми оприлюднюємо листи читачів, даємо запити на інформацію, пишемо звернення до громадських організацій, органів влади, проводимо круглі столи, проводимо опитування), аналізуємо діяльність місцевої влади та інших суспільних процесів, що відбуваються в громаді, висвітлюваємо і підтримуємо різноманітні громадські ініціативи.
Документальний фільм Світлани Новікової та Олександра Гриня
Країна вистояла — вистоїмо й ми!
Газета друкується українською мовою, має чіткий державотворчий напрямок, на її сторінках піднімаються проблеми українського села, української школи, української церкви.
Впевнені, що цій газеті, з віковою історією, попри війну дароване довге життя, бо з нами - наші читачі, наші земляки, наші незламні українці.
Країна вистояла — вистоїмо й ми!

Наша команда

Бухгалтер
Маю люблячу родину.Люблю кожну пору року,хоч вони всі мінливі. Вмію готувати,та дружу з тістом🤗. Все своє свідоме життя живу в місті Гадячі. Я і моя родина є патріотами нашої України. Завжди залишаюся щирою,доброю,та справедливою.Не навиджу несправедливість та брехню. Дякую ЗСУ,що ми і наші діти живі,і віримо в нашу перемогу. Разом ми сила,і всі труднощі подолаємо.
Наталія Маценко
СММ-менеджер
Вивчав історію та політологію, що було закономірним зважаючи на активне громадське життя з юних років. В університеті був головою комітету, що займався патріотичною – просвітницької діяльністю. Важливим аспектом життя є філософія Стоїцизму.
Ковальов Віталій
Режисер монтажу
Основну роботу поєдную з молодіжною політикою. Їжджу країною і розповідаю в газеті про історії з якими зіштовхуюсь та як ефективно працювати з молоддю в громаді.
Колінько Юля
Журналіст
Люблю Гадяччину, об‘їздила майже весь світ, щоб це зрозуміти і повернутися сюди. Волонтерка, просуваю ідеї безбар‘єрності, бо вірю, що кожен українець і кожна українка повинні мати рівні права і можливості. Надихаюся спілкуванням з однодумцями та самотністю на природі. Люблю свідомих людей, і люблю спостерігати, як люди стають свідомими. ❤️
Новікова Світлана
Головний редактор Журналіст
Люблю осінь, свободу, тварин і щирих людей. Вважаю, що діти і тварини мають бути найбільш захищеними на законодавчому рівні. Маю освіту журналіста і мрію створити незалежне, достовірне, якісне, чесне і відкрите видання, а тому одразу погодилася працювати в РК. Вірю, що РК буде не лише надійним, незалежним джерелом інформації, а і стане рушійною силою для позитивних змін у громадах Гадяччини. Слава Україні і Вічна пам'ять полеглим героям, завдяки яким маю змогу жити, творити і працювати.
Зигун Зоя
В.Ф. Директорки
Прагну позитивних змін у країні і хочу бачити процвітаючою рідну Вельбівку. Маю 20 років досвіду роботи у юридичній сфері і з закритими очима змінюю меч на ваги. Люблю співати, творити та смакувати борщ із бурячком. РК для мене місток, що поєднує часи редакторства Олени Пчілки і сьогодення. Сьогодні як і 100 років тому зміни на часі!
Пинчук Віталіна
СММ-менеджер
Люблю креатив, надихаюся розумними та творчими людьми, не люблю солодке, улюблена пора року- осінь. Прийшла в газету, щоб поділитися своїми неймовірними ідеями та творчим потенціалом.✨
Рудецька Ліля

Ми в цифрах

113 
ПУБЛІКАЦІЙ
34,182 
ПЕРЕГЛЯДІВ
Середня кількість переглядів: 
302
Надруковано номерів: 
9

Точки продажу газети "РІДНИЙ КРАЙ"

Населений пункт: Хитці
Населений пункт: Сергіївка
Населений пункт: Сари
Населений пункт: Плішивець
Населений пункт: Петрівка-Роменська
Населений пункт: Петрівка-Роменська
Населений пункт: Мартинівка
Населений пункт: Мартинівка